PROGRAMMA 2016

STADSKERMIS LEDEBERGSE FEESTEN & LICHTSTOET

Vrijdag 19 augustus 2016

16.00u: OPENING KERMIS EN SFEERTENT (Ledebergplein)
19.00u: OPENINGSRECEPTIE Ledebergse Feesten & Lichtstoet (Sfeertent)
20.00u: Live optreden CHRIS HAGELAND met band(Sfeertent)
22.00u: JASON(Sfeertent)
22.30u: LES FOLLES DE GAND
0.30u: FEESTPARTY

Zaterdag 20 augustus 2016

08.00u: GROTE ROMMELMARKT Ledeberg (tot 17u): Ajuinmarktstraat, August Van Lokerenstraat en Driesstraat
15.00u: 11de LEDEBERGSE FEESTEN JOGGING Afstand: 5 km & 10 km, gratis inschrijven vanaf 13u in Sfeertent Start/aankomst Jogging: Zuidstraat
16.30u: PRIJSUITREIKING Ledebergse feesten jogging (Sfeertent)
17.00u: gezongen herdenkingsmis voor overleden parochianen & oorlogsslachtoffers, opgeluisterd door het LIVINUSKOOR (Sint-Lievenskerk)
20.00u: MISS GENT VERKIEZING (deel 1) met live optredens van WENDY & GENE THOMAS, presentatie: Katleen Evenepoel & Dave Ghysels (Sfeertent)
21.00u: 93ste LICHTSTOET: BEKENDE GENTENAARS
Wegwijzer van de Lichtstoet: hoek Brusselsesteenweg/Franse Vaart (start), Brusselsesteenweg, A. Van Lokerenstraat, Hovenierstraat, , Brusselsesteenweg, A. Van Lokerenstraat, Ledebergplein
Vertrek publiciteitscaravaan 21.00u - vertrek 93ste Lichtstoet 21.30u
Organisatie: vzw Nationale Ajuinmarkt-comité Ledeberg in samenwerking met de Stad Gent

23.30u: LICHTSTOETPARTY met Deejay KOEN (Sfeertent)

Zondag 21 augustus 2016

07.30u: ZONDAGSMARKT (tot 13u)(Hundelgemsesteenweg)
08.00u: GROTE ROMMELMARKT LEDEBERG (tot 17u): Ajuinmarktstraat, August Van Lokerenstraat en Driesstraat
10.30u: geleid bezoek DIENSTENCENTRUM (tot 12u)
11.30u: RIBBETJESFESTIJN: gemarineerde ribbetjes met frietjes, groenten en sausjes à volonté en een live optreden van GUNTHER DE MEESTER (Sfeertent)
14.00u: KINDERSHOW poppentheater Pierke en het wonderkruikje (Sfeertent)
15.00u: MINI MISS & MISTER GENT VERKIEZING, presentatie: Talisa De Saedeleer (Sfeertent)
18.30u: KINDERSNOEPENWORP ABEL (Balkon Dienstencentrum Ledeberg)
20.00u: MISS en MISTERVERKIEZING GENT VERKIEZING (deel 2) met live optredens van ELLE YANA en ALANA DANTE, presentatie: Katleen Evenepoel & Michael Coppieters (Sfeertent)
23.30u: MISS & MISTERPARTY met DEEJAY KOEN (Sfeertent)

Maandag 22 augustus 2016

14.00u: SENIORENNAMIDDAG: DAMUZELEUTESHOW: revue met de Damuzegeulekes (PATRICK VAN DAMME en SABINE HOEKMAN en zanger MARC MARTIN, pannenkoekenfestijn met één gratis koffie (Sfeertent)
16.30u: RONNY MARINO en FRED GEIRNAERT
18.00u: GRATIS TOMBOLA voor beenhesp geschonken door deken Nick Caufriez (Sfeertent)
20.00u: BUFFALO SUPPORTERSNACHT met live optredens KURT van BIEZEBAAZE en JAMES GILLESPIE (ex KAA Gent speler) en VERKIEZING van de BUFFALO BABE&BOY, presentatie: Talisa De Saedeleer en BERT WALRAET (Sfeertent)
23.30u: BUFFALO BABE&BOY PARTY met DEEJAY KOEN (Sfeertent)

Zie eventueel ook programma 2015